Adnan Doğan Demir Çelik A.Ş Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Doğan ve Mustafa Kemal Doğan’ı ofislerinde ziyaret ederek kendileriyle bir söyleşi gerçekleştirdik.

Adnan Doğan Demir Çelik A.Ş Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Doğan ve Mustafa Kemal Doğan’ı ofislerinde ziyaret ederek kendileriyle bir söyleşi gerçekleştirdik. Edinmiş olduğumuz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Sektörde Adnan Doğan Demir Çelik A.Ş. ve Doğan Metal Sac ve Demir Ürünleri Ltd. Şti. olarak iki farklı firmayla hizmetlerinizi sürdürüyorsunuz. Hâlihazırda Türk sanayisine hangi hizmet ve ürünleri sunuyorsunuz?

Adnan Doğan Demir Çelik A.Ş. ve Doğan Metal olarak hem demir çelik mamulleri satışı hem de metal işleme – yarı mamul gibi alanlarda sanayicilerimize hizmet ve ürün tedarik ediyoruz. Daha detaylı bilgi vermek gerekirse; demir çelik ürünlerinde Galvanizli Sac, DKP – HRP Sac, Baklavalı Sac, Paslanmaz Sac, Paket Sac, Boru, Profil, NPI, NPU, IPE, UPE gibi mamuller başta olmak üzere geniş ürün yelpazemizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Metal İşleme – Yarı Mamul konusunda ise CNC Lazer – Punch – Plazma – Oxy – Abkant Giyotin, Profil Büküm hatlarımızla sektöre hizmet veriyoruz.